SIKÇA SORULAN SORULAR

Denize uzaklığınız ne kadar?

Kamp alanımız Kayaköy merkezde yer alıp en yakın koy kampa 6km uzaklıktaki Gemiler Koyu’dur. Buranın dışında çevremizde birbirinden güzel koylar bulunmakta ve giriş günleri hariç kalan günlerde her gün bir koya yürüyüş, araçla gidiş ya da tekne turu(pandemi sebebi ile iptal edilebilir) gerçekleştirmekteyiz.

Bu yıl tekne turu olacak mı?

Pandemi sebebiyle geçen yıl ara vermiş olduğumuz tekne turlarımız normalleşme süreci başlarsa kesinlikle tekrardan programımıza girecektir.

Pandemi sebebiyle alınan önlemler nelerdir?

Aşı ile süreç rahatlamazsa pandemi için geçen yaz uygulamış olduğumuz düzeni sürdüreceğiz. Aldığımız önlemlerden birkaçı şöyle; mutfak ve barda self servis yerine görevli arkadaşların yardımcı olması, içeceklerde tek kullanımlık kağıt bardaklar ya da getirmiş olduğunuz termos ve bardaklarla servis, odalarda özel dezenfektanlarla temizlik ve bir gün havalandırma, kamp alanında kolayca erişilebilir el dezenfektanları ve kolonyalar bulunması, pandemi koşullarına göre yeniden düzenlenen ortak alanlar, temizliği ve kapalı bar kullanımının kaldırılmış olması vb. Detaylı bilgilendirme formu için mail atarak talepte bulunabilirsiniz.

Kaç tane atölye seçebilirim?

Atölye saatleri kahvaltı ile öğle yemeği arasındaki sürede olup, aynı zaman aralığında gerçekleştiğinden bu saatlerdeki atölyelerden sadece birini seçebilirsiniz. Bazı dönemlerde akşam saatlerinde de atölye düzenlenmektedir. Dilerseniz gündüz atölyeleriyle çakışmayan bu atölyelere de katılabilirsiniz.


Çardaklarda elektrik var mı?

Evet, çardakların hepsinde priz bulunmaktadır.


Dalaman’dan Fethiye’ye nasıl gelebilirim?

Uçak saatlerine paralel olarak düzenlenmiş MUTTAŞ ve HAVAŞ otobüsleri ile Fethiye otogara 1 saatte kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.


Fethiye’den ulaşımı nasıl sağlayabilirim?

Fethiye’den kamp yerine ulaşım için Fethiye otogarının hemen çıkışından (Teknosa, Akbank önü) her yarım saatte bir gecen Kayaköy dolmuşlarını kullanabilirsiniz. Herhangi bir aksi durum olduğunda bizi arayabilirseniz biz de size yardımcı olabiliriz.

Belirtilen fiyatlar kişi başı mı yoksa oda fiyatı mıdır?

Fiyatlar kişi başı fiyatlardır. Fiyata dahil olanlar; sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri, atölye çalışmaları ve malzemeleri, kamp programına göre çevredeki koylar ve plajlara yapılan geziler, ara transferler.


Öğrenci fiyatı kimler için geçerli?

İlk ve ortaöğretim, ön lisans ve lisans öğrencileri öğrenci fiyatlarından yararlanabilir.

Minik oda ve standart oda konaklama arasındaki fark nedir?

Oda konaklamalarımızın ortak özelliği kendi duş ve tuvaleti olan taş oda ve ahşap bungalovlar olması olup, iç tasarımları ve büyüklüklerine göre gruplandırılmıştır.

Ağustos ayı kamp dönemleri neden 5 güne iniyor?

Ağustos ayında sezon yoğunluğu ve biriken yorgunluklar sebebiyle ekip olarak temizlik, hazırlık ve dinlenme için bir güne daha ihtiyaç duyduğumuza karar verdik. Bu ayda çıkışlar cuma günü olacağından biz de genel temizlik ve dinlenmemizi iki güne yayabileceğiz. İnanın, buna çok ihtiyaç duyuyoruz:)

Kampta yaş sınırı var mı?

Kampa her yaştan katılımcı gelebilir. Yalnız reşit olmayan katılımcıları ebeveynleri ile davet ediyoruz.


kayaköy sanat kampı

2011 yılında kampımız ve yöremizde çekilen videomuzu izlemek için tıklayabilirsiniz.


HABER LİSTESİ

Bizden haber almak için haber listemize kayıt olabilirsiniz.