SIKÇA SORULAN SORULAR

Kaç tane atölye seçebilirim?

Atölye saatleri kahvaltı ile öğle yemeği arasındaki sürede olup, aynı zaman aralığında gerçekleştiğinden bu saatlerdeki atölyelerden sadece birini seçebilirsiniz. Bazı dönemlerde akşam saatlerinde de atölye düzenlenmektedir. Dilerseniz gündüz atölyeleriyle çakışmayan bu atölyelere de katılabilirsiniz.

Çardaklarda elektrik var mı?

Evet, çardakların hepsinde priz bulunmaktadır.

Dalaman’dan Fethiye’ye nasıl gelebilirim?

Uçak saatlerine paralel olarak düzenlenmiş MUTTAŞ ve HAVAŞ otobüsleri ile Fethiye otogara 1 saatte kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Fethiye’den ulaşımı nasıl sağlayabilirim?

Fethiye’den kamp yerine ulaşım için Fethiye otogarının hemen çıkışından (Teknosa, Akbank önü) her yarım saatte bir gecen Kayaköy dolmuşlarını kullanabilirsiniz. Herhangi bir aksi durum olduğunda bizi arayabilirseniz biz de size yardımcı olabiliriz.

Belirtilen fiyatlar kişi başı mı yoksa oda fiyatı mıdır?

Fiyatlar kişi başı fiyatlardır. Fiyata dahil olanlar; sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri, atölye çalışmaları ve malzemeleri, kamp programına göre çevredeki koylar ve plajlara yapılan geziler, ara transferler, tekne gezisi.

Öğrenci fiyatı kimler için geçerli?

İlk ve ortaöğretim, ön lisans ve lisans öğrencileri öğrenci fiyatlarından yararlanabilir.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Rezervasyon formunu doldurup bize ilettiğinizde tarafımızca dönüş yapılacaktır. Dönüşe istinaden Metin Ekiz adına  TR31 0006 2000 0650 0006 646278 IBANno hesbına 485TL ön ödeme yaptıktan sonra kalan tutarı kampa giriş yaptığınızda ödeyebilirsiniz. %5 komisyon farkı ekleyerek kredi kartı ile ödeme seçeneği mevcut. sadece Garanti Bankası Bonus karta 4 taksit. Ön ödeme dekontunuzu [email protected] adresine mail ile ya da Whatsapp(0090 530 286 7855) mesajı olarak iletebilirsiniz.

Minik oda ve standart oda konaklama arasındaki fark nedir?

Oda konaklamalarımızın ortak özelliği kendi duş ve tuvaleti olan taş oda ve ahşap bungalovlar olması olup, iç tasarımları ve büyüklüklerine göre gruplandırılmıştır.

Kampta yaş sınırı var mı?

Kampa her yaştan katılımcı gelebilir. Yalnız reşit olmayan katılımcıları ebeveynleri ile davet ediyoruz.

Karavanda konaklama nasıl oluyor?

Karavanımız el yapımı ahşap olup tek kişi ya da çift olarak rahatça konaklama yapılabilmektedir. Duş tuvalet ihtiyacı için ortak alan kullanılır.

kayaköy sanat kampı

2011 yılında kampımız ve yöremizde çekilen videomuzu izlemek için tıklayabilirsiniz.

HABER LİSTESİ

Bizden haber almak için haber listemize kayıt olabilirsiniz.