SIKÇA SORULAN SORULAR

Kaç tane atölye seçebilirim?

Atölye saatleri kahvaltı ile öğle yemeği arasındaki sürede olup, aynı zaman aralığında gerçekleştiğinden bu saatlerdeki atölyelerden sadece birini seçebilirsiniz. Bazı dönemlerde akşam saatlerinde de atölye düzenlenmektedir. Dilerseniz gündüz atölyeleriyle çakışmayan bu atölyelere de katılabilirsiniz.

Çardaklarda elektrik var mı?

Evet, çardakların hepsinde priz bulunmaktadır.

Dalaman’dan Fethiye’ye nasıl gelebilirim?

Uçak saatlerine paralel olarak düzenlenmiş MUTTAŞ ve HAVAŞ otobüsleri ile Fethiye otogara 1 saatte kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Fethiye’den ulaşımı nasıl sağlayabilirim?

Fethiye’den kamp yerine ulaşım için Fethiye otogarının hemen çıkışından (Teknosa, Akbank önü) her yarım saatte bir gecen Kayaköy dolmuşlarını kullanabilirsiniz. Herhangi bir aksi durum olduğunda bizi arayabilirseniz biz de size yardımcı olabiliriz.

Belirtilen fiyatlar kişi başı mı yoksa oda fiyatı mıdır?

Fiyatlar kişi başı fiyatlardır. Fiyata dahil olanlar; sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri (çay, kahve, su dahil), atölye çalışmaları ve malzemeleri, kamp programına göre çevredeki koylar ve plajlara yapılan geziler, ara transferler, tekne gezisi.

Öğrenci fiyatı kimler için geçerli?

İlk ve ortaöğretim, ön lisans ve lisans öğrencileri öğrenci fiyatlarından yararlanabilir.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Rezervasyon formunu doldurup bize ilettiğinizde tarafımızca dönüş yapılacaktır. Dönüşe istinaden 385TL ön ödeme yaptıktan sonra kalan tutarı kampa giriş yaptığınızda ödeyebilirsiniz. Kredi kartı ile tek çekim ödeme seçeneği mevcut. Sadece Garanti Bankası Bonus karta 4 taksit. Ön ödeme dekontunu [email protected] ya da Whatsapp (0090 530 286 78 55) ile iletebilirsiniz.

kayaköy sanat kampı

2011 yılında kampımız ve yöremizde çekilen videomuzu izlemek için tıklayabilirsiniz.

HABER LİSTESİ

Bizden haber almak için haber listemize kayıt olabilirsiniz.